Trendy pro bazény

Pořizujete-li bazén, pak nestačí jen vybrat správou velikost, umístění, vhodný tvar nebo výrobní materiál. Důležitá je také volba bazénového příslušenství, které vaše koupání maximálně zpříjemní.

 
 
 

Dokáže ohřát vodu o 6 až 12 st. C na příjemných až 30 st. C., A to i tehdy, kdy nesvítí slunce. Odebírá totiž zdarma teplo z okolního vzduchu a předává ho do bazénové vody. Koupací sezónu si tak lze prodloužit až na šest měsíců v roce.

Vstup do bazénu

Vyberte si, po čem chcete sestupovat do vodní lázně. Vnější schodiště nezmenšuje prostor v bazénu a působí reprezentativně, oproti tomu vnitřní řeší situaci v případě, že kolem bazénu není dostatek prostoru. Schodiště s různým počtem stupňů, které musí být opatřeny protiskluzovou úpravou, umožňují snadný vstup do vody a současně nabízejí prostor vhodný pro odpočinek. Další možnost představují kovové žebříky, nejčastěji zhotovené z odolné nerezové oceli, jsou levnější, snadněji se udržují a nezabírají v bazénu místo.

Relaxace u pramene

Vodní chrlič vám nabídne příjemnou relaxační atmosféru spojenou s uklidňujícím zvukem tekoucí vody, ale zároveň bude působit jako zajímavý dekorační prvek nebo účinné masážní zařízení, pečující o vaši šíji, ramena a oblast zad.

Nezapomeňte na zastřešení

Prodlužuje koupací sezónu i v čase nepříznivého počasí, chrání vnitřní prostor před znečištěním... Výhod, které poskytuje zastřešení bazénu, je opravdu celá řada. Zastřešení bývá členěno do několika posuvných modulů. Volitelné je i umístění dveří, provedení čel či kolejiště pro snazší manipulaci.

Při volbě zastřešení zákazníci nejčastěji volí modely s jednoduchým klasickým obloukem a střední výškou.

^